Yhteystiedot

SEURAT

Jalasjärven Jalas http://jalasjarvenjalas.sporttisaitti.com/jaostot/hiihto-ja-ampumahiihto/

Kiuaskallion ampumahiihtostadion: Lempilaaksontie 61 D, Jalasjärvi. 0500-668720

Ammunta sallittu klo 21:30 saakka. poislukien lauantai-illasta 18:30 - sunnuntaiaamuun klo 11:00

Jurvan Urheilijat http://www.jurvanurheilijat.fi/jaostot/ampumahiihto/

Jurvan ampumahiihtostadion: Kauhajoentie 83, 66300 Jurva 040-5162440

IF Fyren http://iffyren.fi/?nav=biathlon&lg=fi

Waterloo ampumahiihtostadion

Imas Biathlon http://imas.sporttisaitti.com/imas-biathlon/

Kauhajoen Karhu http://www.kauhajoenkarhu.fi/

Sotkan ampumahiihtostadion: Kisakuja 32, 61800 Kauhajoki 040-5565723 

Nummijärven ampumahiihtorata, Nummijärventie 591, 61910 Nummijärvi

Kauhavan Wisa http://www.kauhavanwisa.fi/hiihto#navi

Kurikan Ryhti http://www.kurikanryhti.fi/jaostot/hiihto-ampumahiihto/

Mietaan ampumahiihtorata: Hakunintie 81 Mieto

Lappajärven Veikot http://www.lappajarvenveikot.fi/

Närpes Kraft Biathlon http://kraftbiathlon.freemore.se/

Sparbanken biathlon arena:

Vargbergsvägen 150 64220 Yttermark Närpes

Laihian Luja http://www.elisanet.fi/laihluhiihto/

Aseman ampumata:

Seinäjoen hiihtoseura http://www.seinajoenhiihtoseura.fi/

Jouppiskan ampumahiihtorata: Jouppilanvuorentie 66 60220 Seinäjoki 040-7748648. Ammunta sallittu klo 08:00-21:00 välisenä aikana

Vähänkyrön Viesti http://vavi.sporttisaitti.com/jaostot/ampumahiihto/

Ylistaron Kilpa-Veljet http://www.ykv.fi/

Kärkimäen ampumahiihtorata: Kirkkokalliontie 15, Seinäjoki.

Ähtärin Seudun Ampujat http://ahtarinseudunampujat.sporttisaitti.com/

Mustikkavuoren ampumahiihtorata:

Vimpelin Lakeaharjun Ampumahiihtokeskus: Sport Center Lakis Serpentiinintie 105-121, 62840 Lakaniemi

Ylivitalan ampumahiihtostadion, Yliviitalantie 846, Härmä.

ETELÄ-POHJANMAAN AMPUMAHIIHTO RY

Sposti epahiihto@gmail.com

Hallitus

Puheenjohtaja: Jouko Peltomaa
- 040-5565723
- Peltomaa.Jouko(at)netti.fi
Vara-pj: Mika Rinta-Keturi
- 040-7748648
- mika.rinta-keturi(at)seinajoki.fi
Sihteeri: Jouni Rinta-Keturi
- 040-8304229
- jrk(at)sedu.fi
Rahastonhoitaja: Jyrki Talvitie
- 0500-668720
- jttalvitie(at)gmail.com
Jäsen: Jussi Mattila
- 0400-268648
- jussi.mattila(at)netikka.fi
Jäsen: Pasi Keskinen
- 050-5527655
- pasi.keskinen(at)netikka.fi
Jäsen: Marjo Lemponen 
- 0405203575

-marjo.lemponen(at)seinajoki.fi
Jäsen: Esa Kangasmäki
- 0400-565740